Co vlastně děláme?

Nejraději se věnujeme vývoji komplexních webových aplikací. To ale neznamená, že "jednoduché" weby by nás nebavily. Naopak, rádi se pustíme do práce na originálním projektu, se kterým nás oslovíte. Naší filozofií je dělat aplikace přímo na míru tak, aby přesně pokryly vaše požadavky. To znamená, že dostanete opravdu jen to, co jste si přáli a zaplatili. Žádné zbytečnosti navíc, žádné zbytečně utracené peníze. 

Štítky: E-shopy CMS redakční systémy Web app Responsive

Co zvládneme vytvořit?

Naše zakázkové produkty lze rozdělit do 3 pomyslných skupin podle zaměření a pracnosti řešení. 

E-shopy

Co je to e-shop, není třeba vysvětlovat. Jednotlivé internetové obchody se však výrazně liší svými funkcemi a přístupem k uživateli. Naše zkušenosti ukazují, jak důležité je mít e-shop správného rozsahu.

Pro malé prodejce (např. nízkosériových, zato originálních produktů) je vhodný jednoduchý shop, který zákazníka nezahltí funkcemi a naopak vyzdvihne kvality samotného zboží. Jedním z takových řešení je např. rodina obchodů Nápadité.cz z našeho portfolia.

Naopak velký prodejce, jehož sortiment dosahuje řádů stovek či tisíců, si s takto jednoduchým přístupem nevystačí. Na řadu přichází komplexní e-shop s  vysokou mírou automatizace, flexibilním tříděním do kategorií, skladovým systémem a více lokalizacemi. Příkladem z našeho portfolia může být obchod Tenislife.cz.

Samozřejmostí u všech řešní je napojení na Zboží a Heuréku, stejně tak na sociální sítě. Systémy umí automaticky generovat elektronicky podepsané faktury, vytisknout štítek na balík a další užitečné maličkosti.  

Orientační ceny takových řešení se dozvíte u jednotlivých referencí v portfoliu.

Tenislife.cz Vzacnykytky.cz Nápadité.cz

 

Registrační a podnikové systémy, webové apliakce

Našim oblíbeným sektorem jsou nejrůznější webové aplikace, které je třeba vytvořit opravdu na míru dané oblasti. Často se setkáváme s produkty, které se tváří být univerzální a přizpůsobivé, avšak zkušenosti našich klientů vhodnost tehoto řešení spíše popírají.

Je logické, že rozsáhlý registrační systém a interní správa brněnské organizace JCMM  a inzertní portál pro zemědělce ASOL.cz budou vyžadovat zcela jiný přístup. Proč by tedy měly fungoval na stejném základu? V těchto případech je nutné sáhnout po řešení na míru.

Na webu dnes můžete provozovat téměř cokoli, technické možnosti už nejsou limitem. Záleží jen na vaši představivosti a samozřejmě také finančních možnostech.

Tenislife.cz Vzacnykytky.cz Nápadité.cz

 

Webové prezentace s redakčním systémem

Mít svůj firemní web pod kontrolou pomocí redakčního systému je dnes již standart. Přesto se najde mnoho webových prezentací, které jsou neaktuální, chybí na nich důležité údaje či dokonce nabízí mylné informace. A to vše jen kvůli tomu, že majitel nemá možnost obsah webu editovat.

Tuto situaci perfektně řeší redakční systém, neboli CMS (Content Management System). Ten vám dovolí přidávat nové stránky, měnit jejich obsah pomocí editoru (téměř jako Word) nebo dokonce nahrát na web soubor ke stažení. Existuje mnoho hotových řešení, jejichž nejznámějšími zástupci je WordPress nebo Drupal. 

Pokud však od svého webu očekáváte něco více, sáhněte po zakázkovém řešení, které vám nabídne přesně to, co potřebujete a to při zachování jednoduchosti ovládání.

Orientační ceny takových řešení naleznete u jednotlivých referencí.

web projektu Hrdnou může být každýweb architektonického studiaweb vily Tugendhat

 

Jaké technologie používáme?

PHP, Nette Framework, jQuery a ostatní

Máme rádi pokrok a naše konkurence samozřejmě nespí, proto se snažíme držet technologicky na špici. To nám přináší spoustu výhod, jako je rychlejší vývoj, bezpečnější a spolehlivější aplikace, intuitivnější ovládání... 

jako platformu pro vývoj aplikací používáme skriptovací jazyk PHP a na něm stojící čecký Nette Framework. Ten v kombinaci s našemi znalostmi a zkušenostmi slibude vysokou bezpečnost a výkonnost aplikací. Webové stránky píšeme v moderním HTML5 (náš kód je validní, garantujeme správné zobrazení ve všech majoritních prohlížečích) a pomocí javascriptu a jQuery jsme schopni vnést do webu interaktivní prvky.

Další technologie, které používáme: MySQL opensource databázi, Apache webový server, systém na správu verzí Git, Gettext a PoEdit pro lokalizaci webů, Alternative PHP Cache pro akceleraci běhu webů, a další...

Ubuntu serverApache web serverPHP skryptovací jazykMySQL databázeGIT verzovací systém

Responsivní webdesign a mobilní aplikace

Hostingové služby

Ke všem našim produktům nabízíme i hosting na našem serveru, který se snažíme udržovat neustále technologicky na špici. Vlastní hardware zatím nemáme, hostujeme u občanského srdužení VPSFree, jejichž služby si nemůžeme vynachválit. 

Protože nám hostování u nás hodně pomůže, nabízíme jej k našim produktům za výhodnou cenu, tu určujeme individuálně podle požadavků aplikace.

Jsme ochotni hostovat i aplikace, které nevznikly v našem studiu. Kvůli snaze zachovat co nejlepší kvalitu pro naše klienty si však vyhrazujeme právo odmítnout.

Mít hosting u nás je výhodné pro obě strany. Proč?

  • usnadnění práce s vývojem a testováním aplikace
  • produkční nasazení aplikace je zcela bezproblémové, dokonale známe prostředí serveru
  • server máme stále pod kontrolou,  může tak v případě problémů okamžitě reagovat
  • výborná konektivita a špičkový hardware vám zajistí bleskové načítání vašich stránek
 

 

 

Naše poslední projekty

tenislife

Hrdinou může být každý

Originální projekt brněnské Ligy lidských práv, který vyzdvihuje osobnosti, které se nebály jít proti proudu a postavit se bezpráví. Web je… čtěte dále

štítky: CMS

tenislife

Nápadité.cz

Rodina butiků Nápadité.cz je příkladem řešení malého e-shopu s úzkým zaměřením, u kterého je kladena pozornost především na pohodlí a… čtěte dále

štítky: E-shop

tenislife

JCMM

Webový informační portál brněnské organizace JCMM je jedním z dlouhodobých projektů našeho studia. Systém obsahuje registarční systém, CMS… čtěte dále

štítky: CMS Responsive Web app

tenislife

Férová justice

Nejnovější se zérie webů pro brněnskou organizaci Liga lidských práv. Tentokrát je web zaměřen na české soudnictví. čtěte dále

štítky: CMS Web app

 
Prohlédněte si celé portfolio